مبارزه با بدحجابي يا مبارزه با زنان ؟

طرح مبارزه با بدحجابي از امروز رسما شروع شده.اين واژه « مبارزه » هم از آن واژه‌هاي پركاربرد است از مبارزه با موش گرفته تا مبارزه با بيماري‌هاي واگيردار و يا مبارزه با دشمن فرضي را دربرمي‌گيرد و چند سالي هم هست كه با شروع فصل گرما به جاي موش‌ و اينها صحبت از مبارزه با « زنان بدحجاب » مطرح مي‌شود.حالا با اصل موضوع حجاب و بدحجابي و آزادي پوشش انسان‌ها كه اصلا كاري نداريم يعني نبايد داشته باشيم اما من امروز گزارش تصويري ايسنا را كه ديدم از اولين روز آغاز طرح مبارزه با زنان بدحجاب واقعا سورپرايز شدم.عكس‌ها را گذاشتم تا شما هم ببينيد.اگر اين شهروندان بدحجاب هستند آيا بايد واقعا همه‌مان به فكر سفارش دادن « برقع » و « روبنده » به خياط باشيم ؟ يا تجارت برقع از افغانستان را آغاز كنيم ؟

آيا طرح مبارزه با زنان بدحجاب است يا اساسا بحث مبارزه با جنس زن مطرح است ؟ اگر بحث حجاب عرفي است آيا عرف ما از اين خانم مي‌خواهد كه خودش را در پتو بپيچد و به خيابان بيايد ؟

جالب است كه هميشه هم در چنين مواردي دولت دارد به خواسته مردم عمل مي‌كند !! فرمانده گفته كه مردم تهران خواستار مبارزه با بدحجابي شده‌اند.مي‌بينيد مردم چقدر مهم‌اند ؟

Advertisements

Leave a comment

No comments yet.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s